LV RU

VERTE AUTO salonā Nitišs atklāj jauno ŠKODA FABIA EVO RX sacīkšu auto dizainu

16.septembrī Reinis Nitišs ar “ESmotorsport” komandu VERTE AUTO salonā atklāja jauno ŠKODA FABIA EVO RX sacīkšu auto dizainu. Ar šo auto Nitišs piedalīsies pasaules rallijkrosa čempionāta posmā "Neste World RX of Riga".

Šajā reizē neviens no Latvijas pilotiem neaizvada "Word RX" sezonu, taču Nitišs pirms Rīgas posma vienojās ar kādreizējā Eiropas autokrosa un rallijkrosa čempionāta dalībnieka Ernesta Staponka komandu "ESmotorsport" par Rīgas posma aizvadīšanu.

Preses konferences laikā Nitišs dalījās iespaidos: “Ļoti laba sajūta, nebiju iepriekš redzējis automašīnas dizainu, tikai bildēs. Es ceru, ka tā būs tikpat ātra trasē, cik tā izskatās šeit.” 

“Man īsti nav atbildes, kā attapos šeit. Bija viens zvans, sekoja tikšanās, testi Lietuvā, vēl viens zvans un tā nu mēs nonācām šeit. Automašīna ir ātra trasē, bet mums vēl jāpiestrādā pie startiem. Rītdien vēl aizvadīsim nelielu treniņu "Sporta kompleksa 333" trasē, lai saprastu nianses un tad jau gatavosimies sestdienas treniņu sesijai," sacīja Nitišs.

Pēc Rīgas posma Nitišs un "ESmotorsport" sēdīsies pie sarunu galda, lai pārrunātu iespējamo sadarbību turpmāk.

Tiekamies mūsdienīgākajā ŠKODA pilna servisa autocentrā - VERTE AUTO, Biķernieku ielā 125, Rīgā!