LV RU

VERTE AUTO atklāšanas svētki

Ceturtdien, 2020. gada 20.februārī, Rīgā, Biķernieku ielā 125, Mežciemā, notika VERTE AUTO atklāšanas svētki un ŠKODA zīmola 125. gada jubilejas svinības. Pasākumu atklāja VERTE AUTO Valdes loceklis Tonu Piirmaa, apsveikuma vārdus, uzrunas, kā arī svinīgās lentes griešanā piedalījās Čehijas Republikas vēstniece Jana Hinkova (Jana Hynkova) , ŠKODA rūpnīcas pārstāvji,  Auto 100 Latvija vadītājs Māris Jansons un lūgtie viesi. 

VERTE AUTO valdes loceklis Toni Piirmaa uzsvēra, ka pirmās 100 darba dienas kopš autosalons vēris durvis apmeklētājiem ir pagājušas un ar vēl lielāku pārliecību var sacīt, ka salons savu darbību ir uzsācis veiksmīgi un arī turpmāk ikviens ir gaidīts iegādāties automašīnu šobrīd vismodernākajā ŠKODA pilna servisa autocentrā Austrumeiropā, kā arī izmantot moderni aprīkota servisa iespējas. 

Māris Jansons, Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs, norādīja: "Līdz ar autosalona VERTE AUTO svinīgo atklāšanu, mēs vēl spēcīgāk nostiprinām savas pozīcijas auto nozarē, saviem klientiem nodrošinot iespēju piedāvāt mūsdienu tehnoloģijām atbilstošas ŠKODA zīmola automašīnas un labāko braukšanas pieredzi. Esam gandarīti uzsākt ŠKODA SUPERB iV tirdzniecību, kas ir viens no mūsu nākamajiem soļiem līderpozīciju nostiprināšanā un jaunas ēras sākums - šis modelis klientiem piedāvās daudz jaunu iespēju un ieguvumus".

Pasākuma laikā ikvienam apmeklētājam bija unikāla iespēja apskatīt arī jaunākās paaudzes ŠKODA OCTAVIA COMBI modeli, kurš tika prezentēts pērn 11. novembrī Prāgā - šis datums zīmīgi sakrīt ar VERTE AUTO pirmo reālo darbības uzsākšanu Rīgā. Pasākuma laikā salonā publiskai apskatei tika izvietota pirmās paaudzes ŠKODA OCTAVIA, tādējādi ikvienam bija iespēja pārliecināties arī par tehnoloģiju progresu pēdējos gados. OCTAVIA ir ŠKODA nozīmīgākais modelis, kas 60. gadu laikā ir nonācis pie 7 miljoniem klientu visā pasaulē.

ŠKODA SUPERB iV ir pirmais no elektrotīkla lādējamais hibrīda automobilis un ŠKODA zīmolam pirmais solis e-mobilitātē. Hibrīda piedziņa apvieno elektrodzinēja un tradicionālā iekšdedzes dzinēja priekšrocības, nodrošinot braucienu tikai ar elektrodzinēju "e-mode" režēimā līdz 62km , kas ir lielieski piemērots pilsētā. Vienlaikus SUPERB iV nodrošina plašu diapazonu tālāku attālumu vieglai pārvarēšanai.

Svinot ŠKODAS zīmola 125. gadu jubileju vēl mēnesi VERTE AUTO apmeklētājiem ir iespēja apskatīt pirmo ŠKODA OCTAVIA - automašīnu ar 60. gadu vēsturi.

 

Gaidām Jūs Biķernieku 125, Mežciemā, VERTE AUTO autocentrā.