LV RU

ŠKODA elektroauto ENYAQ iV atklāšana VERTE AUTO salonā

25. septembrī VERTE AUTO salonā notika pirmā pilnībā elektriskā ŠKODA krosovera ENYAQ iV atklāšana. Ikviens interesents bija aicināts iepazīt jaunāko ŠKODA modeli klātienē, iesēsties tajā, kā arī sakonfigurēt savu auto un veikt iepriekšrezervāciju pie VERTE AUTO tidzniecības konsultantiem. Pirmo automašīnu piegāde klientiem plānota jau 2021. gada pavasarī.

Jāsaka, ka ENYAQ iV atklāšanā varēja sastapt ne vienu vien dažādu ražotāju elektroauto īpašnieku. Vairāki apmeklētāji atzina, ka ENYAQ iV ir ļoti konkurētspējīgs tirgū, jo piedāvā lielu ietilpību, izteiksmīgu dizainu, kā arī fantastisku cenas un ieguvuma attiecību. 

Šis ir pirmais ŠKODA elektroauto, kas būvēts uz Volkswagen Group MEB modulārās elektroauto platformas, ļaujot nodrošināt labu nobraucamo attālumu un jaudu, kā arī kvalitāti. Klātienē bija apskatāms ENYAQ iV 80 ar 150 kW maksimālo jaudu. ENYAQ iV, kā zināms būs pieejams 5 modifikācijās:

  • ENYAQ iV 50 ar 109 kW elektromotoru un aizmugures piedziņu. Ar vienu uzlādi iespējams paveikt līdz 340 km. Cena no 34 423 EUR (PVN iekļauts cenā).
  • ENYAQ iV 60 ar 132 kW elektromotoru un aizmugures piedziņu. Ar vienu uzlādi iespējams paveikt līdz 390 km. Cena no 38 338 EUR (PVN iekļauts cenā).
  • ENYAQ iV 80 ar 150 kW elektromotoru un aizmugures piedziņu. Ar vienu uzlādi iespējams paveikt līdz 510 km. Cena no 44 744 EUR (PVN iekļauts cenā).

Būs arī divas pilnpiedziņas versijas ar papildus elektromotoru pie priekšējās ass:

  • ENYAQ iV 80X ar kopējo jaudu 190 kW. 
  • ENYAQ iV RS ar kopējo jaudu 225 kW. 

Šīs abas modifikācijas ar vienu uzlādi WLTP ciklā spēs nobraukt līdz 460 km.

Vairāk informācijas pie VERTE AUTO tirdzniecības konsultantiem Biķernieku ielā 125, Rīgā, pa tālr. 67 30 40 50 vai info@verteauto.lv

  Uzzināt vairāk par modeli