LV RU

ŠKODA AUTO pagarina garantiju

 

Pēdējo nedēļu laikā vairāki ŠKODA klienti Covid-19 pandēmijas izraisītās ietekmes dēļ sastapās ar garantijas pieteikumu iesniegšanas sarežģījumiem saviem ŠKODA dīleriem. Tāpēc ŠKODA AUTO ir nolēmis nodrošināt saviem klientiem - ŠKODA jaunu automašīnu garantijas pagarinājumu. Šāda ŠKODA pagarinātā garantija ir labās gribas žests un drīzumā ŠKODA šo pasākumu uzsāks visos pasaules tirgos, izņemot Ķīnu.

ŠKODA AUTO pēcpārdošanas vadītājs Staņislavs Pekars (Stanislav Pekař) uzsver: “Mēs apzināmies sarežģījumus, ar kuriem ir sastapušies mūsu klienti aktuālās Covid-19 pandēmijas ietekmē, un tāpēc mēs piedāvājam trīs mēnešu garantijas perioda pagarinājumu. Ar šo pasākumu mēs radīsim skaidrību mūsu klientiem, kas palīdzēs viņiem plānot savas turpmākās vizītes servisā pie ŠKODA partneriem ātri, vienkārši un izlēmīgi.”

 ŠKODA garantijas pagarinājums attiecas uz visām ŠKODA automašīnām visa pasaulē, izņemot automašīnas, kas ir ražotas Ķīnā vai Ķīnas tirgum. Lai tiktu attiecināta jaunā ŠKODA pagarinātā garantija, ŠKODA jaunas automašīnas garantijai vai ŠKODA pagarinātās garantijas termiņam jābeidzas starp 01.03.2020. un 31.05.2020. Atjaunotais periods beidzas trīs mēnešus pēc sākotnējās ŠKODA jaunas automašīnas garantijas vai ŠKODA pagarinātās garantijas termiņa beigām, vai ne vēlāk kā 2020. gada 31. augustā atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk.

ŠKODA pagarinātās garantijas ietvaros uz visu pagarinājuma periodu saglabājas nobraukuma ierobežojums un citi noteikumi. Ja konkrētā tirgū ir izdota ŠKODA jaunas automašīnas garantija ar nobraukuma ierobežojumu, šāds nobraukuma ierobežojums paliek spēkā. Ja ŠKODA jaunas automašīnas garantijas pagarinājums sakrīt ar ŠKODA pagarinātās garantijas sākumu, ŠKODA pagarinātās garantijas sākums tiek pārcelts par trim mēnešiem bez papildu maksas.

 

Šis garantijas perioda pagarinājums ir labas gribas žests un vienreizēja piekāpšanās no ražotāja puses, kas neuzliek nekādas tiesiskas saistības nākotnē.

 

Jūsu ŠKODA pārstāvniecība VERTE AUTO - Rīgā, Mežciemā, Biķernieku ielā 125!

VERTE AUTO servisa īpašie piedāvājumi