LV RU

Sākot no 01.03.2021 ŠKODA Latvijā ievieš jaunus uzlabotus garantijas nosacījumus - 5 gadi vai 100 000 km

Automašīna ir nozīmīgs pirkums, un klienta sirdsmiers par labu pirkumu mums ir svarīgs, tādēļ vēlamies informēt par ļoti pozitīvām izmaiņām ŠKODA ražotāja garantijas termiņos.

Sākot no 01.03.2021 ŠKODA Latvijā ievieš jaunus uzlabotus garantijas nosacījumus automobiļiem - 5 gadi vai 100 000 km (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais) līdzšinējo 4 gadu vai 120 000 km (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais) vietā.

Ikviens pasūtītais automobilis saņems šos jaunos uzlabotos garantijas nosacījumus automātiski un bez papildu maksas, ja pasūtītā automašīna tiks ražota sākot ar šī gada 1. martu.

Ja pasūtītais automobilis tiks saražots līdz šī gada 28. februārim, mēs piedāvājam bez papildu maksas spēkā esošo 4 gadu vai 120 000 km garantiju (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais) nomainīt uz jauno uzlaboto 5 gadu vai 100 000 km garantiju (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais).

Ja, pasūtot ŠKODA automobili, esi izvēlējies pagarināto garantiju - 5 gadi vai  150 000 km (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais), pasūtījumam nekas nemainās.

Tāpat joprojām spēkā ŠKODA ražotāja noteiktā:

  • Krāsojuma garantija - 3 gadi bez nobraukuma ierobežojuma.
  • Virsbūves caurrusēšanas garantija - 12 gadi bez nobraukuma ierobežojuma virsbūves caurrūsēšanai no iekšpuses uz āru.
  • ŠKODA Mobilitātes garantija - 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Šī garantija dod iespēju saņemt 24h palīdzību uz ceļa un izmantot mobilitātes pakalpojumus.
  • Oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru garantija - 2 gadi.

Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazinies ar savu VERTE AUTO pārdošanas konsultantu.