LV RU
Ir jautājumi? Lūdzu, sazinieties ar mums.
Nodaļa
*
*

PILNĪGI JAUNAIS ŠKODA ENYAQ iV pieejams iepriekšpārdošanā

1. septembrī Prāgā līdz ar PILNĪGI JAUNĀ ENYAQ iV prezentēšanu ŠKODA sper nākamo sistemātisko soli pretī elektriskās mobilitātes stratēģijas ieviešanai. Pilnībā elektriskais krosovers ir Čehijas auto ražotāja pirmais sērijveida modelis, kas balstīts uz Volkswagen Group MEB modulārās elektroauto platformas. Jaunais krosovers ieguvis pilnīgi jaunu interjera koncepciju, kas piedāvā dizaina koncepcijas (Design Selections) ierasto aprīkojuma līmeņu vietā, turklāt ir pieejama pilnīgi jauna papildaprīkojuma risinājumu struktūra. Vēl kāda īpaša iezīme ir ekskluzīvā ENYAQ iV Founders Edition versija, kas tiks saražota 1 895 eksemplāros par godu uzņēmuma 125 veiksmes gadu jubilejai. 

Lielākajam ŠKODA krosoveram KODIAQ izmēros līdzīgais elektromobilis izceļas arī ar SUV klasei neparasti zemu gaisa pretestības koeficientu - 0.27, kas to padara ļoti dinamisku.

ENYAQ iV būs pieejams 5 modifikācijās:

  • ENYAQ iV 50 ar 109 kW elektromotoru un aizmugures piedziņu. Ar vienu uzlādi iespējams paveikt līdz 340 km. Cena no 34 423 EUR (PVN iekļauts cenā).
  • ENYAQ iV 60 ar 132 kW elektromotoru un aizmugures piedziņu. Ar vienu uzlādi iespējams paveikt līdz 390 km. Cena no 38 338 EUR (PVN iekļauts cenā).
  • ENYAQ iV 80 ar 150 kW elektromotoru un aizmugures piedziņu. Ar vienu uzlādi iespējams paveikt līdz 510 km. Cena no 44 744 EUR (PVN iekļauts cenā).

Būs arī divas pilnpiedziņas versijas ar papildus elektromotoru pie priekšējās ass:

  • ENYAQ iV 80X ar kopējo jaudu 190 kW. 
  • ENYAQ iV RS ar kopējo jaudu 225 kW. Šīs abas modifikācijas ar vienu uzlādi WLTP ciklā spēs nobraukt līdz 460 km.

Ar šī gada 3. septembri PILNĪGI JAUNAIS ŠKODA ENYAQ iV ir pieejams iepriekšpārdošanā! Pirmo auto piegāde klientiem plānota jau 2021. gada pavasarī! Auto skaits ierobežots.

Ikvienam interesentam, kas grib saņemt ekskluzīvu iespēju būt par vienu no pirmajiem, kas Latvijā brauks ar savu JAUNO ŠKODA ENYAQ iV, lūgums veikt iepriekšrezervāciju pie VERTE AUTO tirdzniecības konsultantiem pa tālr. 67 30 40 50 vai info@verteauto.lv

  Uzzināt vairāk par modeli