LV RU

Kad zini, kas Tev vajadzīgs!

 

ŠKODA KAMIQ

Pilsētas krosovers, kas perfekti piemērots tiem, kuri paši ir tendenču noteicēji, nevis tikai seko tām! ŠKODA KAMIQ pieejams arī vēl īpašākajos MONTE CARLO un SCOUTLINE aprīkojuma līmeņos.

KAMIQ ģimene
 • KAMIQ

  ŠKODA KAMIQ ir mūsdienīga krosovera un praktiskas pilsētas automašīnas kombinācija, kas apvieno paaugstināta SUV priekšrocības dinamiska dzīvesstila piekritējiem, jaunākās tehnoloģijas un izteiksmīgu dizainu tiem, kas grib izcelties. Pieejams arī ar saspiestās dabasgāzes CNG dzinēju.

  Sākot no: 17100 €

 • KAMIQ MONTE CARLO

  ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO - modelis ar iedvesmojošu dizainu un autosporta mantojumu. Kontrastējošie melnie dizaina elementi virsbūvē un izteiksmīgs melnu, sarkanu un Carbon (oglekļa šķiedras) dekoratīvo elementu kokteilis automašīnas interjerā liks Tavai sirdij pukstēt straujāk! Dzimis uzvarai!

  Sākot no: 22000 €

 • KAMIQ SCOUTLINE

  KAMIQ ir pirmais ŠKODA krosovers, kas pieejams SCOUTLINE aprīkojuma līmenī. KAMIQ SCOUTLINE dizainu raksturo sudraba virsbūves detaļu kombinācija (sudraba krāsas spoguļu uzlikas, speciāla dizaina bamperi) ar īpašiem dekoratīvajiem koka dizaina elementiem interjerā.

  Sākot no: 22300 €