LV RU

Reizēm Tu sajūti iedvesmu un vēlmi iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, lai piešķirtu savai dzīvei jaunas krāsas vai atvieglotu savas ikdienas gaitas. Lai iegādātos kāroto automašīnu, aizvien vairāk cilvēki un uzņēmumi izvēlas neatlikt pirkumu uz vēlāku un realizē vispiemērotāko risinājumu - LĪZINGA FINANSĒJUMS 

Jūsu ērtībām VERTE AUTO piedāvā vienlaikus izvēlēties jūsu jauno automašīnu un tās finansējuma formalitātes nokārtot vienviet pie mums modernākajā ŠKODA autocentrā VERTE AUTO - Rīgā, Mežciemā, Biķernieku ielā 125, kas ļaus jums būtiski ietaupīt savu laiku un nekavējoties atrast piemērotāko finansējuma risinājumu.

Par līzinga noformēšanu aicinām sazināties ar mūsu finansēšanas speciālistiem pa tālruni: +371 67 30 40 77

 

4 SOĻI auto iegādei līzingā   

1. Izvēlaties savu jauno automašīnu (līzinga objektu)
Mūsu mājīgajā autosalonā Tev būs iespēja apskatīt uz vietas un veikt izmēģinājum braucienu ar ŠKODA automašīnām vai ar modernajām digitālajām tehnoloģijām  izzināt sevis izvēlēto ŠKODA modeli, ja tas atrodas noliktavā
2. Aizpildiet Līzinga  pieteikumu
 

VERTE AUTO finansēšanas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties: piemērotāko līzinga veidu, ņemot vērā Jums vēlamo mēneša maksājumu un  pirmo iemaksu. Līzinga pirmā iemaksa ir sākot no 10%. Ņem vērā, ka arī Tavs esošais auto var kalpot kā pirmā iemaksa jauna auto iegādei. 

3. Izvēlieties Jums piemērotāko finansējuma piedāvājumu
VERTE AUTO pārstāvji izzinās jūsu vēlmes un vajadzības, izsūtīs klienta pieprasījumu visām vadošajām līzinga kompānijām izskatīšanai un 1 – 2 darba dienu laikā informē klientu par finansēšanas nosacījumiem vai par nepieciešamību iesniegt kādu papildu informāciju / dokumentus.
4. Noslēdziet līgumu un brauciet ar jaunu auto!

VERTE AUTO autosalonā tiek parakstīti līzinga darījuma dokumenti

Klients veic pirmo iemaksu un komisijas maksu

Tiek veikta līzinga objekta reģistrācija CSDD

VERTE AUTO autosalonā tiek noformēta apdrošināšana

Klients saņem līzinga objektu pie sava tirdzniecības konsultanta

 

Līzinga veidi

Jaunas automašīnas iegādei pieejams gan operatīvais, gan finanšu līzings, taču katrs no tiem izceļas ar atšķirīgiem darbības principiem: 

Finanšu līzings (nomas pirkums) Operatīvais līzings (noma)

Piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ilgstoši un līzinga termiņa beigās iegūt to savā īpašumā. Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz noteiktu periodu. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu un aizdevuma procentiem. Līzinga perioda beigās automašīnas vērtība ir 100% apmērā izmaksāta un Jūs iegūstat īpašuma tiesības.

Finanšu līzinga gadījumā Fiziska persona jebkurā brīdī var dzēst saistības daļēji vai pilnībā bez komisijas maksas vai soda procentiem.

Piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ierobežotu laiku un termiņa beigās to nodot līzinga kompānijai, neuztraucoties par tās realizāciju. Jūs vienojaties ar automašīnas pārdevēju par Jums vēlamo līzinga periodu un kopējo automašīnas nobraukumu līzinga periodā; pēc tā automašīnas pārdevējs nosaka automašīnas atlikušo vērtību līzinga perioda beigās. Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz atrunāto termiņu ar atrunāto kopējo automašīnas nobraukumu, kas Jums ir jāievēro. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu. Līzinga perioda beigās Jūs nododat automašīnu līzinga kompānijai tādā stāvoklī, kas atbilst normālam nolietojumam un atrunātajam kopējam nobraukumam.

► Finanšu līzingu galvenokārt izmanto cilvēki, kuri automašīnu vēlas iegādāties uz salīdzinoši ilgu laika posmu.

Ieguvums: īpašuma tiesības līzinga termiņa beigās, neierobežots nobraukums līzinga periodā.

► Operatīvais līzings lieti noder, priekšroku dod nevis automašīnas iegādei, bet gan tās lietošanai (nomai) līdz noteiktam termiņam.

Ieguvums: zemāks ikmēneša maksājums, līzinga termiņa beigās nav jāraizējas par automašīnas realizāciju. Ja Jums ir vēlme turpināt lietot automašīnu, Jūs varat to izpirkt no līzinga kompānijas vai turpināt nomāt atbilstoši finanšu līzinga noteikumiem.

Sadarbojamies ar visām lielākajām Līzinga kompānijām Latvijā:

                  

  • Baiba Bukša

    Finansēšanas un apdrošināšanas speciāliste

    T: +371 67 30 40 77

    M: +371 25 71 33 42