LV RU

Jaunais ŠKODA KODIAQ ir piedzīvojis pasaules pirmizrādi!

2021. gada 13. aprīlī jaunais ŠKODA KODIAQ piedzīvoja pasaules pirmizrādi, kurā tika atklāts populārākā ŠKODA krosovera atjaunotais jeb Facelift dizains. Atjaunotā KODIAQ cena Latvijā ir sākot no 25 600 EUR. Auto pieejams pasūtījumiem VERTE AUTO.

Būtiskākās izmaiņas eksterjerā ir jauna dizaina LED lukturi priekšā un aizmugurē, kā arī, sekojot jaunākajām ŠKODA dizaina tendencēm, pārmaiņas piedzīvojusi priekšējā reste, savukārt jaunums salonā - ergonomiski sēdekļi ar ventilācijas un masāžas funkciju.

Arī jaunais KODIAQ ir pieejams gan kā piecvietīgs, gan kā septiņvietīgs ģimenes auto. Kā arī iespējams izvēlēties kā priekšpiedziņu, tā pilnpiedziņu. Dzinēju klāsts:

  • 1.5 TSI benzīna dzinējs ar 110 kW (150 ZS) jaudu, ko var kombinēt kā ar manuālo, tā automātisko pārnesumkārbu. 
  • 2.0 TDI dīzeļdzinējs ar 110 kW (150 ZS) jaudu un automātisko pārnesumkārbu, pieejama versija gan ar pilnpiedziņu, gan priekšējo riteņu piedziņu.
  • Jaudīgākie dzinēji: 2.0 TSI 4x4 benzīna dzinējs ar 140 kW (190 ZS) jaudu un 2.0 TDI DSG 4x4 dīzeļa dzinējs ar 147 kW (200 ZS) jaudu, kas ir kombinēti ar 7-pakāpju DSG automātisko pārnesumkārbu.
  • Papildus tam būs arī īpašs 2.0 TSI benzīna dzinējs ar 180 kW jaudu RS modifikācijai (par 4 kW vairāk nekā iepriekšējai KODIAQ RS versijai), kas tiks piedāvāts tikai ar DSG automātisko ātrumkārbu.

Jaunā ŠKODA KODIAQ cenu lapa šeit >> 

Tāpat klientiem būs iespēja izvēlēties arī sportisko KODIAQ SPORTLINE, jaudīgo KODIAQ RS, kā arī izsmalcināto KODIAQ Laurin&Klement versiju!

Vairāk informācijas pie VERTE AUTO produktu speciālistiem/konsultantiem pa tālr. 67 30 40 50 vai info@verteauto.lv. 

VERTE AUTO – Tavs ŠKODA partneris Rīgā, Biķernieku ielā 125!