LV RU

Rallijkrosa braucējs Edijs Ošs VERTE AUTO oficiālajā Škoda pārstāvī atklāj sezonas plānus un prezentē Škoda Fabia SuperCar jauno dizainu

Šī ir jau trešā sezona, kad Edijs Ošs startē ar Škoda Fabia SuperCar. Aizadītajā sezonā Edijs izcīnīja Latvijas rallijkrosa čempiona titulu, kā arī pirms tam Baltijas čempiona titulu. Iepriekšējā sezonā tika startēts arī vienā no Polijas čempionāta posmiem, kur sīvā konkurencē izcīnīta uzvara. Iepriekšējās divās sezonās auto ir iepazīts pietekami labi, lai varētu tēmēt uz augstākajiem mērķiem šogad.

Edijs Ošs, Latvijas čempions rallijkrosā: “Jau trešo gadu startēsim Latvijas rallijkrosa čempionātā ar Škoda Fabia SuperCar auto. Pirmajās divās sezonās auto ir iepazīts un pielāgots manam braukšanas stilam, kā arī esam uzkrājuši lielu pieredzi ar regulējumiem. Šogad plānots piedalīties Latvijas čempionātā, kur mērķis ir sasniegt austākos rezultātus. Paralēli plānotas vairākas testu sesijas, kur turpināsim strādāt ar regulējumiem.

Šogad autosporta gaitas uzsāks arī mans dēls Ivo Ošs, kurš aizvadīs pilnu Latvijas autokrosa sezonu Mini bagiju klasē.”

Gatis Smudzis, Škoda Latvija mārketinga vadītājs: “Škoda zīmola viens no stūrakmeņiem ir motorsports, kur tradīcijas aizsākās pagājušā gadsimta sākumā. Ikviens Škoda  zīmola auto kādā no motrosporta seriāliem stiprina mūsu tradīcijas.
Aizvadītajās divās sezonās esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar Ediju Ošu un ir patiess prieks par panākumiem. Škoda zīmols tieši šogad piedzīvo pakāpenisku pāreju uz jaunu identitāti, ko var redzēt jaunajā auto dizainā.”

Latvijas-Lietuvas Rallijkrosa Čempionāta kalendārs:

  • 7.05. Rīga - Biķernieki
  • 21.05.Birži - Baroni
  • 18.06. Vīlande - Rāsilla, Igaunija
  • 09.07. Vilkiči - Vilkiči, Lietuva
  • 06.08. Vilkiči - Vilkiči, Lietuva
  • 09.09. Rīga - Biķernieki

VERTE AUTO | Škoda Mežciems komanda novēl Edijam sasniegt plānoto šajā sezonā!