LV RU
Pieteikties apdrošināšanas gadījuma remontam:
*
Nav atlīdzības lietas numura? Lai saņemtu atlīdzības lietas numuru (KASKO, OCTA negadījumi), vispirms sazinies ar apdrošinātāju un piesaki atlīdzības gadījumu.
*
*
*
*
Vēlamais saziņas veids
* obligāti aizpildāmie lauki

Atlīdzības pieteikšana

Pēc ceļu satiksmes negadījuma ir jāvēršas pie sava apdrošinātāja un jāaizpilda OCTA vai KASKO iesniegums. Kā rezultātā apdrošinātājs piedāvās vairākus izvēles variantus, kur veikt automašīnas virsbūves remontu, un negadījumam tiks piešķirts atlīdzības lietas numurs.

Ja gadījumā sarakstā uzreiz neatrodi mūs, tad izvēlies "cits" un norādi, ka remontu vēlies veikt VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems servisā - Biķernieku ielā 125, Rīgā.

Kad saņemts atlīdzības lietas numurs, sazinies ar mūsu apdrošināšanas atlīdzību ekspertu Pāvelu pa tālr. +371 67 30 40 67, e-pastu: pavels.sokurenko@verteauto.lv vai aizpildi blakus esošo formu un mēs sazināsimies, lai vienotos par ērtu laiku auto apskatei servisā:

  • Mēs veiksim automašīnas bojājumu apskati.
  • Mēs saskaņosim remonta darbu tāmi ar attiecīgo apdrošināšanas kompāniju.
  • Mēs konsultēsim Tevi par Tavām likumīgajām tiesībām.
  • Mēs veiksim nepieciešamos remontdarbus, ja polises noteikumi paredzēs remontdarbu izpildi VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems servisā.

Mēs sadarbojamies ar visiem lielākajiem apdrošinātājiem (Balta, if apdrošināsana, BTA, Gjensidige, Swedbank, Compensa, ERGO, BAN u.c.). Virsbūvju remontdarbnīcā remontējam ne tikai ŠKODA garantijas automašīnas, remontu veicam arī citu marku automašīnām un automašīnām pecgarantijas periodā. Mūsu kompleksā ir viena no modernākajām auto virsbūvju remonta darbnīcām Baltijā. Mūsu izmantotās iekārtas un aprīkojums ļauj nodrošināt augstākos virsbūves remonta kvalitātes standartus, remontdarbi tiek veikti ātrāk, kvalitatīvāk un klients īsā laikā atgūst savu auto.