LV RU

Uzlabots Škoda bestsellers! Atjaunotā Škoda Octavia piedzīvojusi pasaules pirmizrādi

Atjaunotā Škoda Octavia pasaules pirmizrādi piedzīvoja 14. februārī - Visu mīlētāju dienā! Un ne velti, jo Octavia tik tiešām ir klientu mīlēta jau vairākās paaudzēs.

Būtiskākās izmaiņas atjaunotajā jeb facelift Octavia eksterjerā ir pārveidota radiatora reste, kā arī jaunās paaudzes LED Matrix priekšējie lukturi. Atjaunotā Octavia piedāvās vēl plašāku standarta aprīkojumu, piemēram, 10” digitālo displeju un Climatronic divzonu klimata kontroles sistēmu. Turklāt ir palielināts ilgtspējīgu materiālu īpatsvars atjaunotās Octavia salona apdarē.

Octavia pircējiem būs pieejami četri aprīkojuma līmeņi – Essence, Selection, Sportline un RS, kā arī deviņas Design Selection salona apdares versijas. Pirmo reizi Octavia papildaprīkojumā būs pieejams 13" informācijas un izklaides sistēmas displejs. Uz mākslīgo intelektu balstītais tērzēšanas robots ChatGPT tiks integrēts Laura balss asistentā kā standarta aprīkojums. 

Jaunajā Octavia debitē arī inteliģentā parkošanās palīgsistēma un attālinātā parkošanās palīgsistēma. Dzinēju klāstā - divi 1.5 TSI benzīna dzinēji, kas pēc izvēles pieejami ar daļēja hibrīda elektrosistēmu, divi 2.0 TSI benzīna dzinēji ar palielinātu jaudu un divi dīzeļdzinēji. Jaudas diapazons - no 85 kW (116 ZS) līdz 195 kW (265 ZS). 

Gaidām atjaunoto Octavia ar nepacietību!